fbpx
Wedding Planner 

Anna Bloch-Kurzyńska

Pasjonatka branży ślubnej, certyfikowana Wedding Plannerka. Ukończyła kurs dotyczący kompleksowej organizacji ślubów i wesel prowadzonym przez jedną z największych agencji ślubnych w Polsce.

Organizacja – to jej drugie imię. Na każdym etapie życia szkolnego i akademickiego Ania zaangażowana była w planowanie eventów i uroczystości. Z pasji do tworzenia postanowiła zająć się organizacją ślubów i wesel. Lubi kiedy coś się dzieje, kocha adrenalinę i szybkie tempo życia. Precyzyjna, dokładna i dobrze zorganizowana.

Prywatnie pasjonatka podróży, kultury skandynawskiej i wielbicielka dobrej kawy. W ciągu ostatnich dziesięciu lat Ania mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Szwecji. Temat ślubów międzynarodowych nie jest więc jej obcy. Świetnie odnajduje się w kontakcie z obcokrajowcami. Autorka bloga podróżniczego „Hey World”. Bez problemu doradzi każdej parze najlepszy kierunek podróży poślubnej i pomoże zaplanować samodzielny, wymarzony wyjazd.

Wedding Planner 

Aleksandra Amelia Wojtasik

Stylistka przyjęć niebanalnych. Ukończyła kurs wedding plannera w profesjonalnej agencji ślubnej z wieloletnim stażem.

Doświadczenie w tworzeniu rzeczy pięknych Aleksandra zdobyła pracując w branży mody. Umiejętności organizacji i koordynacji jakie zyskała w swoim zawodzie, postanowiła połączyć z entuzjazmem jakim od zawsze darzyła śluby i wesela. Ciekawa świata, ludzi i ich historii, wiele znajomości zamieniła na wyjątkowe przyjaźnie. Otaczający ją ludzie dają jej inspiracje i energię do działania. Uporządkowana, wszechstronna i kreatywna.

Prywatnie pasjonatka literatury kryminalnej i francuskiej kuchni. Gdyby życie było zapisane na kartach książki, najpewniej odegrałaby rolę detektywa Herkulesa Poirota, bohatera książek Agaty Christie. Natomiast gdybyśmy w życiu mieli odegrać rolę filmową, zapewne zagrałaby Holly Golightly w Śniadaniu u Tiffany’ego, aby na każde śniadanie jeść croissanty. Jej ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu są podróże, to tam możemy wolni od codziennego życia znaleźć inspiracje, także te które posłużą nam do zaplanowania pięknego ślubu.