fbpx

Blog

Noworoczna ankieta Pozytywnych

Nowy Rok zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji mamy dla Was noworoczną ankietę dzięki której lepiej poznacie nasz team! Korzystając z okazji, już na wstępie chciałybyśmy złożyć Wam najserdeczniejszcze, najbardziej Pozytywne życzenia na świecie. Mamy nadzieję, że nadchodzący Nowy Rok przyniesie Wam dużo miłości, szczęścia oraz zdrowia. Pozytywnego 2019!


Read more …

Jak wziąć ślub w Las Vegas?

Zapewne wielu z Was zastanawia się nad tym, czy faktycznie można stać się mężem i żoną podczas wypadu do Las Vegas. Otóż tak, i faktycznie jest to tak proste, jak w filmach.

Podpowiemy Wam nawet jak możecie to zrobić…
Read more …

Jak nie zwariować przed ślubem?

Przygotowania do ślubu potrafią „wykończyć” fizycznie i psychicznie. Poszukiwania motywu ślubnego, setki maili, telefonów i spotkań. Ustalanie szczegółów z poszczególnymi podwykonawcami. Oj tak… to prawdziwe wyzwanie. Są jednak sposoby dzięki którym przed ślubem można uniknąć stresu i przeżyć ten dzień wypełniony jedynie Pozytywnymi emocjami.


Read more …

Kilka słów o przysięgach

Zapewne niejedna Para Młoda zastanawia się, czy podczas ślubu poza wypowiedzeniem standardowych słów przysięgi przed urzędnikiem stanu cywilnego, możliwe jest, aby ułożyć własną mowę ślubną, nieco bardziej spersonalizowaną i osobistą. Odpowiadamy na to pytanie „Tak”. A jak to zrobić, przeczytacie poniżej.


Read more …

Prezentowy savoir vivre

Prezenty do element ślubu który dotyczy zarówno gości, jak i Państwa Młodych. W dzisiejszym poście, opisujemy w jaki sposób dobrać prezent ślubny dla Pary, natomiast w kolejnym, podpowiemy Wam, jakie upominki mogą przygotować Młodzi dla swoich gości. 
Read more …

20 zdjęć, które musicie mieć w swoim albumie ślubnym

Wybór fotografa ślubnego to jedna z najważniejszych decyzji, którą będziecie musieli podjąć w trakcie przygotowań do ślubu. Piękne zdjęcia, oddające klimat i atmosferę Waszego Pozytywnego Dnia zostaną z Wami do końca życia. Dlatego tak ważne jest aby Wasz fotograf spełnił Wasze oczekiwania w 120%! Profesjonalista uchwyci wiele momentów i emocji o których nawet nie pomyślicie ale dla pewności przygotowałyśmy dla Was wpis z 20 najważniejszymi (wg. nas!) zdjęciami, które muszą się znaleźć w każdym ślubnym albumie.


Read more …

Filmowe śluby, czyli co inspiruje panny młode

Każda z nas, zna jak własną kieszeń, a raczej torebkę serial lub film z którego główną bohaterką szczególnie się utożsamia. A jak wiadomo, każda historia obyczajowa ma swój happy end. Niezależnie od tego, czy jej postaciom udało się znaleźć swoją drugą połówkę w pierwszym czy też osiemnastym sezonie, zwykle na końcu, niczym długo wyczekiwane światełko w tunelu pojawia się ślub. I te właśnie uroczystości, a głównie pojawiające się w nich stylizacje panny młodej zapadają nam w pamięci. Oto przegląd filmowych i serialowych ślubów które stały się ikonami oraz inspiracją.
Read more …

Dlaczego warto zatrudnić wedding plannera?

Chciałybyśmy tym razem przybliżyć Wam nieco esencję zawodu wedding plannera. Zapewne wiele par które trafia na naszą stronę zastanawia się, czy warto, co robi wedding planner, a co najważniejsze, ile taka usługa kosztuje.

Czas więc obalić kilka mitów, przedstawić Wam nieco naszą historię i opowiedzieć czym dokładnie zajmiemy się przy organizacji ślubu.


Read more …