Nowy Rok zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji mamy dla Was noworoczną ankietę dzięki której lepiej poznacie nasz team! Korzystając z okazji, już na wstępie chciałybyśmy złożyć Wam najserdeczniejszcze, najbardziej Pozytywne życzenia na świecie. Mamy nadzieję, że nadchodzący Nowy Rok przyniesie Wam dużo miłości, szczęścia oraz zdrowia. Pozytywnego 2019!

Dlaczego zdecydowałaś się zostać Wedding Plannerem?

Ola: Zawsze organizowanie imprez i uroczystości sprawiało mi wiele radości. Do pomysłu założenia agencji ślubnej zainspirował mnie ślub Ani. I muszę przyznać, że był to bardzo dobry pomysł!

Ania: Pomysł zostania wedding plannerką pojawił się po moim własnym ślubie. Kiedy skończyły się wszystkie przygotowania, uświadomiłam sobie ile radości sprawił mi cały proces organizacji ślubu i wesela. Wyszukałam kilka kursów i razem z Olą wybrałyśmy taki, którego program nam najbardziej odpowiadał. Podczas szkolenia tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że jest to praca dla mnie.

Jak oceniasz pierwszy sezon ślubny w wykonaniu Agencji Pozytywne?

Ola: Podczas naszego pierwszego sezonu spotkałyśmy wiele par, każda z nich była inna i wyjątkowa. Obserwowanie i koordynowanie jednego z najważniejszych dni w ich życiu było wspaniałą przygodą. Pamiętam moment w którym wracałyśmy z Anią z naszej ostatniej w tym roku koordynacji, ślubu Pauliny i Gianlucii, a ja pomyślałam, na jak długo czeka nas przerwa i zrobiło mi się smutno. Bo na prawdę polubiłam emocje i wyzwania jakie towarzyszą naszej pracy.

Ania: Pierwszy sezon był dla nas bardzo udany. Poznałyśmy niesamowite Pary, którym mogłyśmy pomagać w organizacji ich najważniejszego dnia w życiu. Każdy ślub był inny i wyjątkowy a emocje, które im towarzyszyły niepowtarzalne. Nie mogę się doczekać 2019!

Jaki ślub najbardziej chciałabyś zaplanować i koordynować?

Ola: W dzisiejszych czasach, ślub i wesele mogą odbyć się niemal w każdym miejscu i każdym zakątku świata. Moim marzeniem jest koordynowanie ślubu i wesela w egzotycznym kraju, na plaży.

Ania: Uwielbiam uczestniczyć w planowaniu każdego ślubu. Lubię różnorodność, a dzięki mojej pracy mogę organizować przyjęcia w najróżniejszych stylach. Jednak, już od jakiegoś czasu marzy mi się kilka realizacji. Są to m.in. zimowy ślub w grudniu, rustykalne wesele w stodole, wesele z motywem tajemniczego ogrodu, ślub i wesele na plaży!

Co jest Twoim ulubionym momentem podczas dnia ślubu i wesela?

Ola: Zdecydowanie jest to pierwszy taniec Młodej Pary.

Ania: Każdy moment jest wyjątkowy. Trudno mi wybrać jeden z nich.

Najważniejsza rzecz jaka stała się w roku 2018:

Ola: W 2018 roku stało się wiele ważnych rzeczy, najlepsza z nich to chyba możliwość prowadzenia jednej z polskich marek sportowych.

Ania: dwie magiczne podróże: Szkocja i Tajlandia.

Jaki jest Twój najważniejszy cel w roku 2019?

Ola: Chciałabym, aby 2019 rok mnie pozytywnie zaskoczył 😊

Ania: Znowu, ciężko wybrać jeden. Chciałabym aby sezon ślubny 2019 był tak samo dobry jak 2018 albo lepszy! Z prywatnych marzeń chciałabym odwiedzić sześć nowych krajów. Obecnie mam na liście 34, mam nadzieję, że w 2019 będzie ich 40!

Gdzie wybrałabyś się w podróż życia?

Ola: Destynacja podróży mojego życia zmienia się mniej więcej co 3 miesiące. Jeszcze niedawno było to Peru. Obecnie jest to Goa.

Ania: Myślę, że byłaby to podróż do Patagonii w Argentynie.

Co jest Twoją największą zaletą?

Ola: Umiejętność organizacji i planowania.

Ania: Jak wyżej 😉

Co chciałabyś w sobie zmienić?

Ola: Chciałabym być bardziej spontaniczna.

Ania: Chciałabym się mniej przejmować rzeczami na które nie mam wpływu.

Gdzie widzisz siebie za 10 lat?

Ola: W zasadzie nie jest to dla mnie ważne gdzie, ale z kim. Jeśli będą mnie otaczały mnie osoby z którymi lubię spędzać czas i które mnie rozumieją, będę się zajmowała tym co lubię i co mnie ciekawi, może to być dowolne miejsce na świecie (choć wolałbym aby było tam ciepło!)

Ania: Chciałabym aby praca zawodowa przynosiłami coraz więcje satysfakcji, podróżować jak najczęściej i mieć przynajmniej dwójkę dzieci 😉

Ulubiona potrawa to?

Ola: Makaron z sosem pomidorowym autorstwa mojego taty, dodatki i rodzaj makaronu dowolne, ale zawsze jest mega pyszny!

Ania: Tajska kuchnia. Pad thai, zupa khao soi, mango sticky rice 😉

5 rzeczy których nie lubisz:

Ola: natka pietruszki, buty Emu, marcepan, lilie, wczesne wstawanie.

Ania: późnego wstawania, bałaganu, Sylwestra, rutyny, brukselki.

Ulubiony serial i film:

Ola: Serial – Seks w Wielkim Mieście
Film – Ojciec Chrzestny

Ania: Serial – Outlander, Peaky Blinders
Film – Harry Potter, Star Wars

Za co najbardziej lubisz Olę/Anię:

Ola: W Ani najbardziej doceniam opiekuńczość i ogromne zaangażowanie jakie okazuje naszej przyjaźni. Jestem pewna, że mogę liczyć na nią w każdej sytuacji. Oprócz tego pasja do działania i ogromne pokłady energii 🙈

Ania: Z Olą praktycznie rozumiemy się bez słów. Najbardziej cenię w niej wsparcie i zrozumienie. Mogę się do niej zwrócić z każdym problemem. Doceniam to, że umie słuchać i zawsze doradzi co powinnam zrobić. Poza tym, jest świetną kompanką w podróży 🙂