fbpx

Referencje

Karolina

„Ania pomogła mi przy wyborze sukni ślubnej i utwierdziła w przekonaniu, że to ta jedyna! W czasie odwiedzania salonów zaczynała rozmowę z konsultantkami w salonie i zadawała im pytania, które wyjaśniały sporo kwesti w przypadku zakupu sukni. Starała się zrozumieć czego dokładnie poszukuje i krytycznym okiem wyeliminowała te które byłyby dla mnie złym wyborem. Jej zdanie było także nieocenione przy kwestiach związanych ze ślubem i organizacją wesela. Wyczerpująco odpowiadała na zadane pytania i doradzała co można zmienić lub nad czym jeszcze się zastanowić. Ania jest osobą bardzo optymistyczną, uśmiechniętą i szczerą. Ma głowę pełną pomysłów i za każdy razem mnie zaskakuje!”

Julita

Najlepsze i najbardziej pozytywne wedding planerki pod słońcem!:) dziewczyny są niesamowicie profesjonalne, zorganizowane a co najważniejsze ciepłe i pomocne dosłownie we wszystkim! Skorzystanie z ich usług było jedną z najlepszych decyzji w całej organizacji ślubu i przyjęcia! Polecam z całego serca na każdym etapie organizacji!

Gosia

Brak nam słów żeby opisać pomoc Pozytywne Wedding Planners. Świetna organizacja międzynarodowego wesela polsko-meksykańskigo. Ania zadbała o każdy szczegół, poleciła podwykonawców i zapewniła wsparcie w trakcie imprezy. Szczególnie ważna okazała się pomoc w ostatnich tygodniach przed ślubem, kiedy to już mieliśmy dosyć przygotowań, a Ania nas wspierała i ustalała szczegóły. Bez niej to wesele nie byłoby tak piękne!

Polecamy wszystkim parom z całego serca!

Martyna

„Brałam udział w przyjęciu organizowanym przez Pozytywne Wedding Planners. Byłam pod absolutnym wrażeniem kompleksowości przygotowania, ale też walorów estetycznych i harmonii wystroju. Myślałam, że tak piękne przyjęcia istnieją tylko na instagramie i Pinterescie. Wszystko idealnie do siebie pasowało, ale nie było nudne i monotonne, ani też nie przytłoczyło głównych gwiazd wieczoru – raczej stało się to integralną częścią tego doświadczenia, idealnym tłem pod piękną uroczystość. Zdecydowanie polecam wszystkim, a jak sama w końcu znajdę tego jedynego, to Pozytywne będą jednym z pierwszych kontaktów, jakie wykonam przy planowaniu tego wyjątkowego dnia.”